BisNess

Nasze wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi podróży służbowych i wyjazdów typu bleisure (połączenie podróży służbowych i prywatnych) pozwoliło nam nam stworzenie naszego własnego, unikalnego brandu jakim jest BisNess. W dobie globalnych systemów rezerwacyjnych, multi wyszukiwarek oraz anonimowych infolinii – naszą strategią jest bezpośredni kontakt i bliskość z naszymi partnerami. Nasi doświadczeni pracownicy, dostępni 24 h przez 7 dni w tygodniu pomogą zaplanować i zrealizować każdą podróż służbową. Naszym atutem jest bliskość i osobiste zaangażowanie. Doradzimy lub odradzimy rozwiązania, tak by zoptymalizować Państwa służbowy wyjazd. Z pewnością wiele osób ceni sobie samodzielność, aplikacje, internetowe multi wyszukiwarki. Te narzędzia są oczywiście pomocne w planowaniu podróży. Ale szczególnie w dzisiejszych czasach problem pojawia się wtedy, gdy zdarzają się nieprzewidziane sytuacje. Zwykły kontakt z infolinią przewoźnika często okazuje się niemożliwy. Trafia do nas wielu klientów, którzy dokonywali zakupu samodzielnie w internecie, szukając pomocy w anulacji czy zmianie swojej rezerwacji. Infolinia linii lotniczej milczy, odpowiedź na maila nie przychodzi… A gdyby tak mieć sprawdzonego, solidnego partnera, który czuwa, pilnuje i zawsze pomoże w takiej sytuacji? Chyba warto.

Nasze możliwości pozwalają na pełen zakres obsługi tego typu wyjazdów. Rezerwacje biletów lotniczych wszystkich przewoźników (zarówno rejsowych jak również typu low cost), bilety kolejowe, rezerwacja hoteli na całym świecie, transfery, wizy, wynajem samochodów, ubezpieczenia, a nawet bilety wstępu na wydarzenia targowe, czy organizacje eventów. Mamy doświadczenie, wiemy jak to robić, na co zwracać uwagę, jak optymalizować koszty. Do tej pory zaufało nam wiele firm i instytucji, dla których z powodzeniem zrealizowaliśmy wyjazdy.

Dołącz do nas, dołącz do naszej społeczności skupionej w BisNess i pozwól nam zadbać o Twoje służbowe wyjazdy. Możesz je również połączyć z prywatnym wypoczynkiem w ramach coraz popularniejszej formy podróży zwanej bleisure.

Napisz do nas!