Sanatoria uzdrowiskowe

Poza organizacją wypoczynku dbamy również o Państwa zdrowie. Współpracujemy z ośrodkami wypoczynkowo-rehabilitacyjnymi w całej Polsce, m.in. w Ciechocinku, w Ustce, w Ustroniu Morskim, w Krynicy-Zdrój, które specjalizują się w organizacji turnusów, podczas których można wypocząć i skorzystać z zabiegów odpowiednich dla schorzeń pacjenta. Oferujemy także pobyty w uzdrowiskach zagranicznych między innymi w Czechach, na Litwie, Słowacji i Węgrzech. Sanatoria są refundowane przez NFZ, a my pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z obiektem. Pośredniczymy również w rezerwacji ośrodków sanatoryjnych z dofinansowaniem PFRON. Dysponujemy sprzedażą biletów autobusowych na połączenia bezpośrednie do miejscowości uzdrowiskowych.

Mamy również ofertę dla grup, zapraszamy Kluby Seniora, Związki Emerytów i Rencistów oraz inne grupy Seniorów do współpracy. Ceny do uzgodnienia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie tak aby zapewnić Państwu udany wypoczynek i spełnić Wasze oczekiwania. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze!

Decydując się na ofertę naszego biura mają Państwo zapewnioną profesjonalną obsługę opartą na wieloletnim doświadczeniu.

Wyślij Zapytanie