Podróże luksusowe

Czym jest luksus? Definicja tego słowa zmieniała się na przestrzeni wieków, ale zazwyczaj kojarzy się z wyjątkowością, przepychem oraz wysoką ceną. Nam podoba się określenie „luksus to miliony niezwykle złożonych niuansów”. Nasze doświadczenie w realizacji podróży luksusowych podpowiada, że kluczem do sukcesu jest jak najlepsze poznanie potrzeb klienta, jego oczekiwań związanych
z wyjazdem i zaspokojenie ich w najdrobniejszych szczegółach. Kierowanie się tą zasadą pozwoliło nam zyskać wielu zadowolonych i powracających klientów, którzy właśnie nam powierzyli realizację swojej podróży.

Oczywiście nasza oferta obejmuje ekskluzywne hotele w Emiratach Arabskich takie jak Burji Al Arab czy Emirates Palace, ale wyjątkowych hoteli o najwyższym standardzie jest u nas znacznie więcej. Najpiękniejsze miejsca, nietuzinkowe hotele, dbałość o każdy szczegół, prywatność, serwis na najwyższym poziomie, wspaniała kuchnia oraz to o czym wspomnieliśmy – niuanse, drobnostki, które często okazują się być najważniejsze. Zdajemy sobie sprawę, że każdy ma inne oczekiwania, szuka innych doświadczeń i emocji i ma prawo być wybredny szczególnie wydając na wyjazd duże pieniądze 🙂 . Dlatego nasza wiedza, doświadczenie i wreszcie oferta jaką dysponujemy jest przygotowywana na indywidualne zamówienie i dostosowana do wymagań.

Przykładowo podczas zakwaterowania, dostajecie pytanie o preferowane alkohole i tego samego dnia obsługa dostarcza do pokoju ulubionego szampana (oczywiście w cenie pobytu), niby drobiazg, ale sprawia, że czujemy się naprawdę ważnym gościem. Czyż nie o to chodzi?

Loty rejsowe w klasie premium, biznes lub pierwszej, wstęp do lounge, szybki check-in na lotnisku, prywatny transfer do hotelu, a później…

Kameralne wyspy na Seszelach z luksusową willą z prywatnym basenem z własną plażą? Niewielki atol na Malediwach z domkiem na wodzie, tarasem z basenem i jacuzzi, do tego dostęp do podwodnej restauracji? luksusowy resort na Mauritiusie? A może luksusowe wille, wtopione w otaczającą przyrodę na Bali, lub na Sri Lance w otoczeniu pól herbacianych?  Dla miłośników obcowania z naturą, mamy oferty pobytu w luksusowych butikowych hotelikach lub specjalnie zaprojektowanych domkach (tzw lodge) w samym sercu afrykańskich Parków Narodowych. Dla miłośników wyjazdów typu city break, mamy prestiżowe hotele z wieloletnią tradycją w najlepszych lokalizacjach w najpiękniejszych miastach na świecie. Jeśli zdecydujecie się na wyjazd, np. grupką znajomych, mamy w ofercie pobyt na luksusowej łodzi, pływającej między atolami Malediwów. Oczywiście mamy w ofercie bardziej egzotyczne miejsca takie jak Polinezja Francuska, niewielkie wysepki w Azji czy na Karaibach, Hawaje, Bahamy, Ameryka Południowa.

Najlepsze hotele, najpiękniejsze widoki, najwspanialsze plaże, najwyższej jakości kuchnia i serwis, a do tego szczegóły, które dostosowujemy do indywidualnych preferencji klienta, tak by miał poczucie dobrze wydanych pieniędzy.

Nasza oferta obejmuje praktycznie cały świat i większość hoteli, zachęcamy do kontaktu – chętnie przygotujemy indywidualnie dopasowaną ofertę. Co nas wyróżnia? Nie lubimy schematów, nie tworzymy gotowych pakietów wg jednego szablonu, każda oferta jest konsultowana z klientem i indywidualnie dopasowywana do jego potrzeb. Dzięki temu zyskujemy pełną elastyczność w doborze długości pobytu oraz jego składników. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia i budżet 🙂

Wyślij Zapytanie