Jak spędzić najlepszy czas w roku? ?

Święta Bożego Narodzenia zostały głęboko zakorzenione w naszej polskiej tradycji. Dla wielu to najlepszy czas w roku. Cały rok czekamy na ten świąteczny klimat i spotkania z bliskimi. Wyjazdy w czasie Świąt z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Chętnie wykorzystujemy wolne od szkoły i pracy, by gdzieś wyjechać, coś zobaczyć, czegoś doświadczyć… A lista przedświątecznych zadań staje się duuużo krótsza 🙂

Jak będą wyglądały tegoroczne Święta? W Polsce mamy ogromny wybór hoteli, które czekają na Was ze specjalną, świąteczną ofertą. W pakietach jest zapewniona kolacja wigilijna, słodki bufet, relaks na basenie/w Spa oraz szereg innych atrakcji jak ognisko, zwiedzanie twierdzy Boyen z pochodniami czy wspólne dekorowanie pierników.  Podpowiadamy jak można radośnie spędzić Święta w spokoju, z dala od zgiełku miasta, jak odpocząć i przeżyć czas z najbliższymi, bez pospiechu, przygotowań i nerwowej atmosfery. Na pierwszym miejscu muszą pojawić się góry, które najchętniej odwiedzamy zimą ze względu na cudowny, zimowy krajobraz i góralską gościnność. To także idealny kierunek dla miłośników folkloru. Jeśli chcecie wyjechać, ale w kameralnej atmosferze to proponujemy odpuścić Zakopane, a pozwolić oczarować się urokiem mniejszych miejscowości. Święta w górach zdecydowanie będą przepełnione relaksem i pięknymi widokami! Jeśli lubicie długie zimowe spacery to polecamy Mazury. Kraina tysiąca jezior to też duże obszary zieleni idealne na spacery w ciszy i spokoju. Mazury sprawdzą się dla osób pragnących spędzić czas w otoczeniu przyrody, poza miastem. Można tu skosztować świeżo złowionych ryb i spróbować regionalnych przysmaków jak np. sękacz. Na pierwszy rzut oka wydaje się miej oczywistym, ale także dobrze przygotowanym na przyjecie gości podczas Świąt jest region nadmorski. Ośrodki hotelowe nad Bałtykiem proponują wiele zajęć i atrakcji dodatkowych. Święta nad morzem na pewno będą wyjątkowe!

Hotel Mazury 3* w Giżycku

termin: 23-27 grudnia (4 noclegi)
2 posiłki / cena za rodzinę 2+1: 3348 PLN
Dodatkowo oferta zawiera:
?23.12 ubieranie choinki
?24.12 kolacja wigilijna z kolędowaniem
?wizyta św. Mikołaja
?25.12 rodzinne zdobienie pierników
?25.12 słodki bufet z kawą i herbatą
?25.12 ognisko z kiełbaskami i grzanym winem, dla dzieci gorąca czekolada
?26.12 warsztaty kosmetyczne
?26.12 nocny spacer do Twierdzy Boyen z przewodnikiem i pochodniam

Tristan Hotel & Spa 4*/ Kąty Rybackie

termin: 23-26 grudnia (3 noclegi)
2 posiłki / cena za rodzinę 2+1: 5167 PLN
Kąty Rybackie: Tristan Hotel & SPA bezpieczny wypoczynek z dziećmi
?24.12. kolacja wigilijna
?spotkanie ze Świętym Mikołajem
?kolędy na żywo
?Kubek grzanego wina i gorącej czekolady
?25.12 gorące przysmaki szefa kuchni
?świąteczne warsztaty kulinarne
?świąteczne kino familijne
?zajęcia z animatorką
?sala zabaw „Morska Kraina”

Kaja Medical & SPA 3* / Świeradów-Zdrój

termin: 23-27 grudnia (4noclegi)
2 posiłki / cena za rodzinę 2+1: 2148 PLN
PonKaja Medical & Spa - Wymarzone wczasy tylko u nas :) - Hotel Świeradów Zdrój ul. Piłsudskiego 2 - 4adto oferta zawiera:
?Możliwość anulowania do 7 dni przed przyjazdem
?Powitalna butelka szampana
? 24.12 tradycyjna kolacja wigilijna w formie bufetu
? 25.12 i 26.12 świąteczna obiadokolacja
? 23-27.12. upominek dla najmłodszych
?25-26.12 słodki bufet kawa i ciasto 14:00-16:00
?Nielimitowane korzystanie z basenu i jacuzzi solankowego (zgodnie z dostępnością)
?Możliwość korzystania z sauny (w godz. 17:00-20:00)
?1 x dziennie wejście do groty solnej
? voucher do SPA w wysokości 50 zł do wykorzystania na zabiegi
?Dla każdej osoby dorosłej w terminie 10 minutowy masaż (raz na pobyt)

Świąteczny wyjazd poza miejsce zamieszkania z pewnością pozwoli na relaks i ucieczkę od przedświątecznej „gorączki”, a dodatkowe niespodzianki przygotowane przez hotele sprawią, że można poczuć się jak w domu. Święta to cudowny czas, ale też pełen nerwowej atmosfery, gonitwy z gotowaniem, przygotowaniami, prezentami, żeby wszystko było „na czas”.  Jeśli chcecie spędzić Święta spokojnie, bez obowiązków w Polsce to wiele obiektów oferuje ciekawe pakiety świąteczne dla dwojga i dla rodzin z dziećmi. Hotele są przygotowane do przyjęcia gości na okres Świąt. Wszystkie ośrodki noclegowe funkcjonują zgodnie z wytycznymi GIS, przestrzegają wyznaczonych zasad, dbają o bezpieczeństwo gości i pracowników.

 

 

 

 

 

 

fot.  <a href=’https://pl.freepik.com/zdjecia/boze-narodzenie’>Boże Narodzenie zdjęcie utworzone przez pvproductions – pl.freepik.com</a>