Podróże szyte na miarę

Cenisz sobie elastyczność, nie lubisz schematów, chcesz sam decydować jak ma wyglądać Twoja podróż, ale jej organizację powierzyć fachowcom? Dobrze trafiłeś. Nasze biuro właściwie od początku swojej działalności, z wielką przyjemnością tworzy podróże szyte na miarę. Tego typu wyjazdy, cieszą się coraz większą popularnością, nawet wielkie biura podróży powoli otwierają się na nie, w internecie ładnie nazywa się to „dynamiczne pakietowanie”. My robimy je od lat i bez fałszywej skromności – jesteśmy w tym dobrzy.

Na czym opieramy swój sukces? Najważniejsza jest konkretna i precyzyjna informacja jakie zalety i wady ma wyjazd tego typu. Zdajemy sobie sprawę, że wielu ludzi, boi się wybierać tak przygotowane podróże ze względu na barierę językowa lub strach przed tym co zrobić jeśli coś pójdzie nie tak. Myślą, że sobie nie poradzą. Ale z drugiej strony zastanówmy się. Jeśli wyjeżdżamy z jakimś biurem podróży w ramach pakietu, jak często widzimy się z rezydentem ? Jak często potrzebujemy pomocy biura ? Zazwyczaj jest tak, że nasz kontakt z przedstawicielami danego biura ogranicza się do transferu z/na lotnisko. Jesteśmy samodzielni i świetnie sobie radzimy, warto więc pokonać niepewność i otworzyć się na podróże, które są przyszłością turystyki.

Na czym to polega? Wspólnie z Państwem tworzymy plan wyjazdu. Gdzie, kiedy, jaka ma być długość pobytu i tu pierwsze miłe zaskoczenie – możemy dowolnie ułożyć wyjazd! Ile razy byliście w pięknym miejscu jedynie przejazdem, podczas krótkiej wycieczki? A gdyby zostać tam na noc lub dwie…? Ile razu zastanawialiście się dlaczego w ramach jednego wyjazdu nie możecie połączyć pobytu w kilku krajach, miastach, wyspach, a przecież to jak najbardziej możliwe 🙂 Siedmiodniowy pobyt w jednym miejscu plus wycieczki fakultatywne to czasem nudny schemat, my chcemy spędzić 2 dni w mieście, a potem 3 dni na plaży, a potem jeszcze kilka dni na wyspie. Mamy wiele pomysłów, gdzie i jak to robić. Mamy sprawdzone hotele o różnym standardzie, wiemy jak dograć loty, transfery tak by nie było na miejscu problemów. Zwrócimy uwagę na drobnostki, które często są niezwykle istotne. Z pewnością myślisz „zrobię to sam, po co korzystać z biura”. Oczywiście możesz i pewnie Ci się uda, ale zaufaj nam – niekoniecznie zorganizujesz taki wyjazd taniej (tego się nie spodziewałeś 🙂 ), a ponadto tego typu wyjazdy trzeba organizować bardzo starannie i zwracać uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Przykładowo, decydując się na hotel na Malediwach, w Wietnamie, czy na maleńkich urokliwych wysepkach w Azji, na Oceanie Indyjskim (także niezwykle popularne Malediwy czy Seszele) niezwykle ważne jest, o której przylatujesz na miejsce. Jeśli przylot jest późnym wieczorem, istnieje ryzyko, że nie będzie już możliwości transferu do Twojego hotelu, czeka Cię noc przy lotnisku, transfer następnego dnia i stracony dzień i niepotrzebne nerwy. Niby szczegół, a jakże ważny! a przecież bilety lotnicze na tą godzinę były w najlepszej cenie więc złapałeś okazję… Albo znalazłeś super loty w internecie, w okazyjnej cenie, ale okazało się, że podczas przesiadki musiałeś odebrać bagaż, odprawić się na nowo i nie zdążyłeś na kolejny lot…nikt Ci nie powiedział, że jest takie ryzyko, przecież bilet kupiłeś… Uwierz nam, znamy takie historie, są one z życia wzięte. Zaufaj nam, jesteśmy profesjonalistami, zależy nam żeby Twoja podróż była udana, żebyś wrócił i kupił u nas kolejny wyjazd.

Pamiętaj, podróż szyta na miarę daje pełną elastyczność w przygotowaniu wyjazdu. Zazwyczaj jest tańsza niż podobna oferta w gotowym pakiecie od jednego z touroperatorów, natomiast nie ma polskiego rezydenta, wymaga to pewnej samodzielności i odwagi. Rezerwujesz osobno bilet lotniczy, osobno transfer, osobno hotel, i osobno ubezpieczenie i każdy dostawca ma swoje warunki związane z anulacją, możliwością zmiany, które trzeba brać pod uwagę. Dziś w dobie masowych anulacji związanych z koronawirusem kiedy większość z nas stoi przed faktem półrocznego czekania na zwrot pieniędzy – tego typu wyjazdy naszym zdaniem są nawet bezpieczniejsze od pakietu.

Bilet lotniczy możesz bowiem kupić z możliwością zwrotu lub zmiany terminu albo po prostu go ubezpieczyć, hotele często można rezerwować w ramach tzw oferty zwrotnej, co oznacza, że bez względu na sytuację nawet parę dni przed wyjazdem można odwołać rezerwację i otrzymać pełen zwrot wpłaconej kwoty. Z doświadczenia wiemy, że klienci łatwiej i szybciej odzyskują pieniądze korzystając z wyjazdów szytych na miarę.

Jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, autoryzowanym agentem IATA (większość linii lotniczych jest w naszej sprzedaży), dysponujemy niezwykle szeroką bazą hotelową na całym świecie oraz systemami rezerwacji transferów, wynajmu samochodów i rezerwacji ubezpieczeń. Dlatego jesteśmy w stanie profesjonalnie przygotować taką podróż na indywidualne zamówienie. Dodatkowa zaleta – nie ma konieczności zebrania grupy osób z Polski by wyjazd się odbył, wystarczysz Ty – gotowy i odważny odkryć Świat z nami 🙂

Wyślij Zapytanie