Oferta dla Seniorów

Z myślą o Seniorach przygotowaliśmy specjalną ofertę turystyczną na złote lata życia. Posiadamy sprawdzoną bazę noclegową, atrakcyjne ceny oraz doświadczonych doradców, którzy dobiorą ofertę do wymagań klienta.

Wczasy w Polsce

Możemy Państwu zaproponować wczasy krajowe nad morzem, w górach oraz innych rejonach, kilkudniowe wycieczki krajowe oraz turnusy rehabilitacyjne w całym kraju.

Zagraniczne wakacje

Z nami senior ma możliwość spędzenia wakacji w znanych zagranicznych kurortach. Oferujemy wyjazdy pobytowe między innymi do Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry oraz Włoch.

Odkrywanie świata

W naszej ofercie znajdą Państwo również szeroki wybór wycieczek zagranicznych, jesteśmy w stanie przygotować program wycieczki w każdym zakątku świata. Proponujemy także rejsy do Szwecji oraz po Wielkich Wodach.

Turystyka medyczna

Poza organizacją wypoczynku dbamy również o Państwa zdrowie. Oferujemy pobyty w uzdrowiskach zagranicznych między innymi w Czechach, na Litwie, Słowacji i Węgrzech. Sanatoria są refundowane przez NFZ, a my pomagamy załatwić wszystkie formalności związane z obiektem.

Mamy również ofertę dla grup, zapraszamy Kluby Seniora, Związki Emerytów i Rencistów oraz inne grupy Seniorów do współpracy. Ceny do uzgodnienia.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie tak aby zapewnić Państwu udany wypoczynek i spełnić Wasze oczekiwania. Zadowolenie klientów jest dla nas najważniejsze!

Decydując się na ofertę naszego biura mają Państwo zapewnioną profesjonalną obsługę opartą na wieloletnim doświadczeniu.