o nas

BIS Biuro Podróży Lufthansa City Center w Łodzi zostało założone w 1991 roku i powstało w odpowiedzi na nowe potrzeby i oczekiwania klientów, które pojawiły się po zmianach ekonomicznych i rynkowych na początku lat 90′.

W 1991 roku niemieckie Linie Lotnicze Lufthansa powołały do życia sieć biur podróży Lufthansa City Center. Z uwagi na wysoką sprzedaż biletów lotniczych oraz standard świadczonych przez nas usług w 1997 roku znaleźliśmy się w gronie wyselekcjonowanych biur podróży Lufthansa City Center służących pełnym asortymentem usług.

Bis Biuro Podróży LCC oferuje pełen wachlarz usług w zakresie planowania i organizacji podróży oraz wypoczynku i jest licencjonowanym agentem takich firm jak: Rainbow, Grecos Holiday, Nekera, Exim tours, ETI, Ecco Holiday, Ecco Travel, Best Reisen, Dertour, Almatur, Fun Club, Euro Pol Tour, Rego Bis, Top Touristic, Interhome, Novasol, Atlas Tours Rejsy wycieczkowe.

Posiadamy zaświadczenie o wpisie do ewidencji organizatorów turystyki i pośredników turystycznych o numerze 00471 oraz polisę ubezpieczeniową dla organizatora turystyki wystawioną przez AXA Towarzystwo Ubezpieczeń.

BIS Biuro Podróży LCC oferuje profesjonalną, kompleksową obsługę w zakresie organizacji podróży i wypoczynku. Jesteśmy w stanie zaplanować każdą podróż wypoczynkową czy służbową zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług