Turystyka Medyczna

Masz dość czekania wielu miesięcy w kolejce na operację? Słyszałeś o dyrektywie transgranicznej? Daje ona możliwość leczenia w każdym kraju Unii Europejskiej, co najważniejsze bez kolejek a w dodatku NFZ zwróci Ci poniesione koszty. Nie wiesz jak to zrobić?

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej, przyjdź do naszego biura a my pomożemy załatwić Ci wszelkie formalności.

Współpracujemy z kliniką w Czechach, która oferuje szeroki wachlarz usług. Centrum Okulistyczne Agel w Ostravie jest częścią grupy AGEL a.s., która jest największym prywatnym dostawcą opieki zdrowotnej w Europie Środkowej. Ponadto jest jednym z niewielu zakładów w Czechach, który posiada certyfikat jakości świadczonych usług, wydawany przez Komisję Akredytacyjną. Zdobyty certyfikat potwierdza najwyższą jakość usług.

Pomożemy zorganizować Ci:

  • dogodny termin operacji
  • transport w obie strony
  • nocleg w hotelu (Nie ma konieczności noclegu, wszystko odbywa się jednego dnia, ale dla chętnych załatwiamy również nocleg)

Udzielimy wskazówek jak wypełnić dokumenty potrzebne do refundacji, możemy również w Twoim imieniu złożyć je w oddziale NFZ.

Wymagane dokumenty do zwrotu z NFZ:

  • rachunek za zabieg
  • wniosek o zwrot kosztów do pobrania tutaj: wniosek
  • oryginały lub kopie skierowań, zleceń na wyroby medyczne, recept

Dodatkowym atutem jest możliwość wyboru droższej soczewki za dopłatą, w Polsce jest narzucona najtańsza soczewka i nie można dopłacić.

Więcej informacji:

Katarzyna Gawrysiak  mail: kgawrysiak@bislcc.pl

tel. 42 633-61-96 wew. 19