Pakiety dla Firm

Nasze Biuro  zajmuje się profesjonalną obsługą firm pod kątem podroży służbowych. Jako członek międzynarodowej sieci agencji turystycznych Lufthansa City Center posiadamy ponad 600 biur w 84 krajach na świecie i stawiamy na najwyższą jakość obsługi.

Zajmujemy się kompleksową obsługą wyjazdów służbowych. Tworzymy indywidualnie przygotowane pakiety służbowe w zależności od zapotrzebowań naszych klientów biznesowych:

LOT + HOTEL + SAMOCHÓD/TRANSFER + WIZA + UBEZPIECZENIE

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowujemy oferty do jego potrzeb. Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami. Należność do grupy LCC gwarantuje firmom wysoki poziom usług i niezawodność.

Jako członkowie grupy Lufthansa City Center jesteśmy w kontakcie z siostrzanymi biurami w największych krajach świata co daje nam globalny zasięg działania. Jednocześnie działamy intensywnie na rynku lokalnym, który znamy najlepiej. Dzięki powiązaniom globalnym i lokalnym sieć biur LCC w sytuacjach awaryjnych działa najskuteczniej i najszybciej na całym świecie. Współpraca w ramach grupy LCC to ogromna korzyść i gwarancja bezpieczeństwa dla naszych podróżujących klientów.