Wakacje Autokarem

Jeżeli urlop chce się spędzić przede wszystkim na zwiedzaniu, polecamy skorzystanie z oferty wakacji objazdowych autokarem. To minimalizacja kosztów związanych z podróżą z jednoczesną gwarancją zwiedzenia krajów Europy.

Natomiast jeśli chcesz spędzić swoje wakacje na wypoczynku, ale chciałbyś maksymalnie zredukować koszty przejazdu proponujemy przejazd autokarem jako formę podróży. Docierasz do wybranego przez siebie miejsca autokarem i cieszysz się wypoczynkiem w wybranym zakątku świata!

Nasze Biuro Podróży Bis LCC ma w sprzedaży wycieczki autokarowe po krajach europejskich, propozycje zwiedzania największych europejskich stolic, wyjazdy do parków rozrywki, imprezy studenckie i wypoczynkowe.

Z naszym biurem zwiedzisz, Czechy, Niemcy, Austrię, Słowację, Węgry, Białoruś, Ukrainę, Rosję, Grecję, Chorwację, Serbię, Francję, Włochy, Hiszpanię a także Islandię, Szwecję, Norwegię czy Luksemburg.

W naszej ofercie znajdują się wyjazdy organizowane przez biura specjalizujące się w wyjazdach do konkretnych krajów, posiadamy bardzo szeroką ofertę wyjazdów autokarowych do Francji, Włoch, Grecji.

U nas zarezerwujesz także zagraniczne wyjazdy autokarowe dla seniorów oraz wyjazdy do miejscowości uzdrowiskowych, wycieczki autokarowe dla młodzieży, kolonie czy obozy.