Wyjazdy Imprezowe

Bis Biuro Podróży Lufthansa City Center tworzy specjalne oferty wyjazdów imprezowych dla osób młodych i nastawionych na zabawę.
Można w niej znaleźć najpopularniejsze wśród młodych ludzi kurorty, w których zabawa trwa 24 godziny na dobę! Cały wyjazd będzie niezapomnianym wspomnieniem na długi czas!
Kluby, puby, dyskoteki, imprezy na plaży do białego rana czekają, nie czekaj, napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie niezapomniany wyjazd. Leć z nami na melanż!

Lloret de Mar to najbardziej rozrywkowa miejscowość w hiszpańskim rejonie Costa Brava.

Bułgaria Słoneczny Brzeg należy do najbardziej rozrywkowych kurortów w Europie. Szeroki wybór hoteli o różnym standardzie, piękne piaszczyste plaże sprzyjają udanemu wypoczynkowi. Jednak to co wyróżnia to miejsce, to niezliczona ilość dyskotek, nocnych klubów, pubów i barów.

Ibiza od lat uważana jest za stolicę europejskiej rozrywki. Mnóstwo klubów i dyskotek, najbardziej znani Dj-e i imprezy do białego rana, przyciągają, szczególnie w wakacje tysiące turystów i to pomimo wysokich cen i czasem skomplikowanego przelotu.

Majorka jest idealnym miejscem dla osób szukających nocnych rozrywek w niezliczonych klubach i dyskotekach. Każdy kto udając się w to miejsce w podróż za cel obiera imprezy musi udać się na południową część wyspy, szczególnie w rejonie takich miejscowości jak: Palma de Mallorca, El Arenal, Magaluf i Playa de Palma