A może by tak rzucić wszystko i wyjechać do pięciogwiazdkowej jaskini Flintstone’ów?

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać do pięciogwiazdkowej jaskini Flintstone’ów? Codziennie widzimy setki wakacyjnych ofert. Mamy wiele możliwości – tysiące kierunków na urlop i jeszcze więcej hoteli! Cudownie! Czy może być coś piękniejszego niż wakacje? A może by tak w tym roku wybrać coś nieszablonowego? Przedstawiamy Wam fikuśne, bajeczne, nietypowe – i warte uwagi zrazem – obiekty.

 

 

Stone Village na Krecie oferuje swoim gościom niezapomniane wakacje! Hotel ten usytuowany jest w miejscowości Bali, leżącej w samym sercu Krety. Jest więc idealnym miejscem wypadowym do zwiedzania całej wyspy. Urokliwy obiekt w stylu wioski zapewni spokojny wypoczynek, z dala od zgiełku. Na terenie hotelu znajduje się także wiejskie zoo. Obiekt wykonany jest z kamienia, a całość sprawia wrażenie pochodzenia z innej epoki. Spójrz tylko na zdjęcia… aż chciałoby się tam być i cofnąć w czasie!

Pięciogwiazdkowy hotel Caves Beach Resort w Hurgadzie charakteryzuje się wyjątkową architekturą. Konstrukcja hotelu z zewnątrz jak i wewnątrz przypomina hotel wykuty w skale. Dopełnieniem tej stylistyki jest otaczający hotel krajobraz – baseny ze zintegrowanymi światłami i roślinność wokół basenu oraz surowo wykończone pokoje stylizowane na jaskinie z meblami wykonanymi z drewna i skał. Czy i Wam kojarzy się z rodziną Flintstone’ów?

 

Unikatowy i ekskluzywny hotel Noah’s Ark 5***** na Cyprze zbudowano na wzór biblijnej Arki Nowego! Wygląda przepięknie! Położony przy prywatnej piaszczystej plaży z kompleksem basenów i zjeżdżalni oferuje najwyższy standard usług. Szczególnie poleca się na ekskluzywny miesiąc miodowy dla par, do którego będzie się wracać jeszcze długo pamięcią. Rodziny z dziećmi także będą czuły się tu jak w raju. Fantastyczne przeżycia gwarantowane!